RADY A TIPY PRO VÁS

Eko likvidací vozidla lze problémům předcházet

 

DůležitÉ upozornění pro NAŠE zákazníky při eko-likvidaci auta!

V případě, že vaše vozidlo má stále SPZ, máte zákonnou povinnost hradit pojištění. A to i přestože jej nevyužíváte a nejezdíte s ním.Vyhněte se vysokým pokutám za neuhrazené povinné ručení a využijte naší služby ekologické likvidace vozidel zdarma, včetně potvrzení a odtahu.

Certifikovaná likvidace autovraků dle zak.č.185/sb.2001.

Nevíte si rady při jednání s úřadem a pojišťovnou ?

Pokud si nevíte rady,nebo jste časově zaneprázdněni, vyřídíme veškeré formality za Vás, vozidlo trvale vyřadíme z registru D.I. a ukončíme povinné ručení u Vaší pojišťovny. Veškeré tyto služby jsou bezplatné.

Využijte všech našich dodatkových bezplatných služeb.

Pozor na podvodníky v oblasti výkupu autovraků !

Stále jsme svědky podvedených lidí, kteří předali vozidlo neznámým osobám a neobdrželi potvrzení o likvidaci a jejich vozidlo skončilo neznámo kde. Častým znakem těchto jedinců je podnikání bez živnostenského oprávnění a bez schopnosti sdělit sídlo jejich firmy. Autovraky odtahují povětšinou po vlastní ose, nebo se snaží své jednání maskovat neoznačenými vozidly.Ověřte si komu vaše vozidlo odevzdáváte a zda obdržíte potvrzení o jeho ekologické likvidaci, vyhněte se neoprávněným výkupům, již vysloužilého auta.

Nestaňte se obětí podvodníků a zlodějů a svěřte svůj autovrak, nebo vozidlo k ekologické likvidaci profesionálům.

Proč starší vozidlo neprodávat, ale raději jej předat k zákonné ekologické likvidaci jako autovrak?

Při prodeji staršího vozidla je na Úřadu nutné uhradit tzv. ekologickou daň a ta se dle typu a stáří vozidla pohybuje v rozmezí 3000 - 10 000 Kč. Pokud tento poplatek není uhrazen, nelze dokončit řádný převod vozidla.Očekávejte tedy pokuty a sankce ze strany ČKP (Česká kancelář pojistitelů) a přidružených Úřadů. Ekologická likvidace vysloužilého auta je jedinný zákonný způsob likvidace vozidla.

Ekologická likvidace zajišťuje jediný zákonný postup. Získejte potvrzení nutné pro Úřad a to zcela bezplatně a ihned.

KDE NÁS MŮŽETE KONTAKTOVAT?

ekoautovraky.cz Zpětné odkazy